Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Vellezerit Lleshi - Ninulla  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

12/07/2014

2014-07-12T11:30:45+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ninulla" kënduar nga Vellezerit Lleshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Humus. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

me kujtohet edhe si engjull ne ket bote
te morra ne dore, si pjes trupit tim
e ngopa veten me te paren frym
te ndjeva shkurt, ndrrova jet ne pakthim

dit nuk shkojn, pa mendu ne ty
nuk me ke afer, eshte veshtire e di
ne gjak te kam..me ke dhe ti
nuk shkon gjat ne do te bahem nje...

oh hapi krahet buzeqeshu qysh din ti
e shoh veten tu mbledh fuqi
oh ku je ti e ku jam un?
jemi te lidhur deri ne fund..
ne kalon edhe ky mallengjim
e un jam ti, e ti je un...

dit nuk shkojn, pa mendu ne ty
nuk me ke afer, eshte veshtire e di
ne gjak te kam.. besa me ke dhe ti
nuk shkon gjat ne do te bahem nje...

oh hapi krahet buzeqeshu qysh din ti
e shoh veten tu mbledh fuqi
oh ku je ti e ku jam un?
jemi te lidhur deri ne fund..
ne kalon edhe ky mallengjim
e un jam ti, e ti je un...Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Lleshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet