Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Lleshi - Falli  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

01/10/2012

2012-10-01T21:26:52+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Falli" kënduar nga Vellezerit Lleshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Lleshi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Teuta Selimi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

piva nje kafe me filxhan me pa fatin si e kam dicka nuk po shkon nuk ke rugdalje po thot filxhani per disa dit do te ndihet zani djali ka me te lan

per muhabet kafe kam pi nuk dij ka dole lajm i zi i rash pishman pse kam bo fall me dashnin jam nhall
2here

cmu desh filxhanin me e kthy falle falle dit per ty te gjitha mkan dal se ke nje tjeter mua me doli duke shikuar shocja foli ai eshte tradhtar

per muhabet kafe kam pi nuk dij ka dole lajm i zi i rash pishman pse kam bo fall me dashnin jam nhall 2 hereMë Shumë Këngë Nga Vellezerit Lleshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet