A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Vellezerit Lleshi - Unaz Per Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/07/2014

2014-07-13T07:55:53


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Unaz Per Ty" kënduar nga Vellezerit Lleshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Lleshi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...