Official Video

Vellezerit Lleshi - Djem E Vajza Beqar Plot


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/07/2018

2018-07-08T13:25:25


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Djem E Vajza Beqar Plot" kënduar nga Vellezerit Lleshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Lleshi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Lleshi:

Më Shumë...