Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Vellezerit Lleshi - Gomari

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gomari".
3. Video është e këngës "Gomari", por nuk këndohet nga Vellezerit Lleshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vellezerit Lleshi - Gomari  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Zemra E Kërçovës"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2019

2019-11-30T23:00:00+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Gomari" kënduar nga Vellezerit Lleshi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Gomari".


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Bernard Nikolla. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Une e kam veshtire te veproj, te veproj keq sikur ti.
Duart i ke shume te lira, por nuk di si t'i shfrytezosh.

Po punoj me ty e ti shkelma po qet, prishe gjera qe s'nreqen kurre, t'kisha udheheqe une sikur ti, ti s'kishe duru kurre.

Reff: E urreje kur ma lune bishtin, kinse s'di kurgjo, popullit ja drejton gishtin, po i madh qe mu ke ba.

Ti e di qe s'ke punu kurgjo, deri sa kena ardhe na n'shtet, e per mu kry do pune u deshten gogja do vjet. Ti rrafsh mos ma bon, se gropa s'je tu mlu. Mos permend miliona se s'kom njet me votu....

E urreje kur ma lune bishtin, kinse s'di kurgjo, popullit ja drejton gishtin, po i madh qe mu ke ba.Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Lleshi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet