TEKSTESHQIP

Vellezerit Mziu & Naim Krasniqi
Kallushanat 2023
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kallushanat 2023" kënduar nga Vellezerit Mziu & Naim Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.