Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vellezerit Mziu - Hajde Nje Nat Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  17

Se po te pres hajde nje nat
per ty do te vdes
e mos me le aman aman
keshtu te ngrat
2X
Do te zhytem do te mbytem ne at uj ku dora jote dit per dit lan e shperlan.
Nen kemishen e zberthyer si mendafsh lekur e bardh aman aman mendja em ka lan.
Pse ma fike moj ti deren ooooooo pse e vrave moj gjananin oooooo
2x
Nates te dritarja jote do te ngjitem do te vritem ooo aman aman mendja me ka lan.
Kur te me prek ajo dor bardh e bute sikur bore oo aman aman mendja mka lon.
E pse sma jak moj xhan ti ket siklet degjo zemren moj nisu eja vet}2x


Ky tekst u dërgua nga JetaVellezerit Mziu
Publikimi: 31/05/2013
Muzika: Naim Krasniqi
Teksti: Naim Krasniqi
Orkestrimi: Naim Krasniqi


Vellezerit Mziu - Hajde Nje Nat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Nje Nat".
3. Video është e këngës "Hajde Nje Nat", por nuk këndohet nga Vellezerit Mziu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:


Komente 0