Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Vellezerit Mziu - Puq Puq  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/07/2018

2018-07-20T11:00:01+00:00

Orkestrimi:

Luan DagistaniKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Puq Puq" kënduar nga Vellezerit Mziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Mziu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vellezerit Mziu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet