Më mbaj mend (për 1 muaj)

Venera Lumani & Lind Islami - Zemer Ne Katror Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  62

VENERA
Vetes cfare ti them
Vetes si mund t'ia them
Vetja le te me kuptoje
kjo s'mund te jete vec loje
kur humbet cdo kontroll
Vetem ti mund t mbash ne dor
si e madhe egzagjeroj drama queen une pretendoj

LINDI
kur ti mendon qe krejt kan marr fund
zemer ama doren
vere doren n'zemren teme shpirt
dhe ndije qysh don me pelcit
as ni here shum fjal skam thon krejt cka kam dasht
me thon po ndina mir
qelsat tim kom dhon
veq ty o gjan tkom lon me qel pa trokit

Ref.
Kuuuu jeee
Kuuuu jeee
Kuuuu jeee

Krejt cka du ti zemer je
as gje tjeter s'vle
neser ca do le te ndodh
ca do le te ndhodh
se
jemi zemer ne katror
zemer ne katror
vec ne si ne shpirt vone2x
jemi bashk ne qiellin ton
si nuk mbaron dashnia jon

do te ndjek te ndjek ne cdo hap
sdo te ndal do te ndjek prap 2x

kur humbet cdo kontroll
vetem un mund te mbaj ne dor
por pa ty un e di
asgje smund te jet njesoj

Ref.
Kuuuu jeee
Kuuuu jeee
Kuuuu jeee

Krejt cka du ti zemer je
as gje tjeter s'vle
neser ca do le te ndodh
ca do le te ndhodh
se
jemi zemer ne katror
zemer ne katror
vec ne si ne shpirt vone2x
jemi bashk ne qiellin ton
si nuk mbaron dashnia jon

do te ndjek te ndjek ne cdo hap
sdo te ndal do te ndjek prap 2x

neser ca do le te ndodh
ca do le te ndhodh
se
jemi zemer ne katror
zemer ne katror
vec ne si ne shpirt vone2x
jemi bashk ne qiellin ton
si nuk mbaron dashnia jon


Ky tekst u dërgua nga boboVenera Lumani & Lind Islami
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/10/2015
Festivali: Kënga Magjike 2015


Venera Lumani & Lind Islami - Zemer Ne Katror
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer Ne Katror".
3. Video është e këngës "Zemer Ne Katror", por nuk këndohet nga Venera Lumani & Lind Islami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Venera Lumani:


Komente 0