A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Vera Dervishi - Të Më Rritesh Bujkeshë


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/1975

1975-12-01T00:00:00

Participating in

Festivali i 14-të në RTSHIt's a long time that we try finding the lyrics to "Të Më Rritesh Bujkeshë" sung by Vera Dervishi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Vera Dervishi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019