Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vida Kunora & Arben Delaj - Dola N'bjeshk

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dola N'bjeshk".
3. Video është e këngës "Dola N'bjeshk", por nuk këndohet nga Vida Kunora & Arben Delaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vida Kunora & Arben Delaj - Dola N'bjeshk  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Jam Deh Me Raki"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Arben Delaj

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00dola n'bjeshke oh stanin punova, oh me uje bore more u freskova (x2)
me uje bore oh ho u freskova, oh zanin zojgjve o more ja nigjova (x2)
cpo i bjen oh fyllit qobani, oh kur syzeza oh more del oh prej banit (x2)
kur syzeza oh ho del prej banit, oh fillojn kengen oh moj zojgjt e malit (x2)
mal en male oh po qeta en qeta, oh po i thote zemra oh more fjalt e veta (x2)
po i thote zemra oh ho fjalt e veta, oh ne bjeshk lulezon oh e bukur jeta (x2)
...
ti moj molla rumullake (x2) hajde sonte te rrim mas darke (x2)
un po vije po s'po me len nana(x2) mi ka vra gishtat gjilpana (x2)
ja moj shega burrazake (x2)hajde sonte te rrim mas darke (x2)
un po vije po s'po me len baba (x2) neser mrama po te pret dada (x2)


Më Shumë Këngë Nga Vida Kunora:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet