Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Vigan - T'pres

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'pres".
3. Video është e këngës "T'pres", por nuk këndohet nga Vigan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vigan - T'pres  (Feat. Butrint Rashiti)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Butrint Rashiti

26/06/2011

2011-06-25T23:17:09+00:00Yeah
Nashta sna presin mo andrra dhe flutra
e pse pa njoni tjetrin mu pre kto dit tbukra
afer meje je afer teje jom
pse met hup 1jet e kom
um vyn pak forc met shtrengu
mu kon prap se kjo smjafton
se sa dit tgata shum net pa gjum mdhem
qe ftyra jote trupi jot ngjyks tem nuk flen
kurse ti me inatin e tjerve e dobson
naj meje besimin ton po jo zemer nuk bon
qysh po mun me lyp met harru kur je fajtor qe tdu
kur jeta jem ke tjeter kur ti e ki ndryshu
kom frik e rri i ngrim kur sma beson fjalen te dua
zemren sit dush e heki ta gjuj para komve tua

2X
para se tbohet von e du jeten e vjeter
ta jetojm kohen ton se per ne ska koh tjeter
per ato dit tbukura ne te dy qajm
vuajm kohen e humbur e dhimbjet sun i ndal

Nuk harrohen rrugt e vona qe naten i kemi shkel
tash ndjenjat i kemi mshel tash tjeter mengjes qel
pa vler sikur jom ter si pa uj nkit nxehtin ver
pse bashh un kesh fatprer kur e meritojn do tjer
shum ashper jem pershendet me shpres mu kthy apet
ku o tut lyp kjo zemer e shkret prap se prap mbeti vet
pritja durimi e ka ni mas se podigjet flak dashuria
thu mes neve sa dot zgjas se myti vetmia
ki durim mos tradhto jeto nato qe mdoo
tjeter mos kerko nkit dashuri beso
se per ty o weq njo ky djali qe zjarrmin kurr se nali
per ty e pruni malli veq kthehu krejta ti fali

2X
para se tbohet von e du jeten e vjeter
ta jetojm kohen ton se per ne ska koh tjeter
per ato dit tbukura ne te dy qajm
vuajm kohen e humbur e dhimbjet sun i nal

yeahh vigann e nese ti do me pa nizemer cop
ku do qe tshkojsh mos u kthe
po kur do qe tjesh pishmon une tpres


Ky tekst u dërgua nga Tplzzzz
Më Shumë Këngë Nga Vigan Shehu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet