Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vigan - Elona
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Elona".
3. Video është e këngës "Elona", por nuk këndohet nga Vigan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vigan - Elona  (Feat. Edberi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 13

Komente

Asnjë Koment

08/04/2014

2014-04-08T14:00:01+00:00ALTINA:
nuk asht ne rregull kshtu
nuk asht ne rregull
pse se keni msu tekstin dit
koncentrim, koncentrohuni
imagjino Elenen vlla
hej bre qetesi
shum per mu kesh a
se punt i keni, tekstet i deni permendsh
rolet i keni ba, tash ju ka met veq me kesh
edhe njeher koncentrohu se munesh me bo

VIGANI:
El, el, elona

VIGANI:
el, el, elona
elonaaa
elona pot thirri n’emen n’emen
si me ja bo me ty nzemer nzemer
E di qe stilin tand se tradheton
ama llukun tem sun e gjon
eloona,
ja ja, je t'aime bonjeur, sava
nuk po di
si me ta shpreh
nje zemer qe te ndje

EDBERI:
sa e bukur je
yllin ti e ke
tka bo nana per merak
goce e bukur flak

si nuk ndalon
kado qe ti shkon
me nje shikim esht kjo dashni
bonu i fort shoku im

VIGANI:
ama mua ti nje shans
nje shans se kjo zemer don mem plas
kur e di qe ste kam ty

ti je ylli, hena dhe qjelli komplet
hajde ti me mu ta bojm boten ma nxeht
e di qe je humane ne pergjithesi
po toleranc duhesh me pas ti edhe n’dashni

EDBERI:
sa e bukur je
yllin ti e ke
tka bo nana per merak
goce e bukur flak

si nuk ndalon
kado qe ti shkon
me nje shikim esht kjo dashni
bonu i fort shoku im (X2)

VIGANI:
hej,pse se keni hek mer shuplaken

ELONA:
pse a t’dhimti a

TE GJITH:
HAHAHAHAH


Ky tekst u dërgua nga  dini98
Më Shumë Këngë Nga Vigan Shehu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë