Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Viki (Ks) - Shkel Në Tokë  (Feat. Gentz)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00

Featuring

Genc Prelvukaj

Këngë e albumit:

"Dilema"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shkel Në Tokë" kënduar nga Viki (Ks).
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Viki:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet