Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vinz - Bojn Demek

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bojn Demek".
3. Video është e këngës "Bojn Demek", por nuk këndohet nga Vinz.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vinz - Bojn Demek  (Feat. Stealth)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  46

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Stealth

21/10/2017

2017-10-21T15:15:09+00:00Sdi a Guxon
Je Tu Pas kodin
Na Keni mrena Nsekond
Dera Po Thyet
Vijna Mrena Sezbon
Mshile Gojen Na e Kena Nkontroll (Na e Kena Nkontroll)
Situata Ndrohet Se Na Vijna Me Ton
Zona Kontrollohet Se Kto Shqipe Gabojn
Zerot Jon Ka Rriten HB Na Punojm
Shqipe Jeni Ngjum HB Na Numrojm (aaaa)
Dalim Jena Nhood Shqipe Rrini Mrena Urt
Shqipe Mshele Gojen Bone Fole Plumat na i Gjujm
(Shqipe) Me Ne Si Kan Mundsit Si Turbin Tton e Din
Thiken Nmrena Ntrup Pa Pa Paralize (paralize)
Bone Preke Shqipe Ki Me U Dridh (Me u Dridh)
Shqipe Mbrapa Shpine Nuk e Din (Nuk e Din )

Ref
Bojn Bo Bojn Bojn Demek SE Sedin
Deri Sa Tdali Arma Ta Shohin Se esht Machine
32 Pluma Tna Dini Per enemies
Shqipe Na HB Ta Dini Ju Vena Viz
Bojn Demek SE se din
Deri Sa Tdali Arma Ta Shohin SE Esht Machine
32 Pluma Tna Dini Per enemies
Shqipe Na HB Ta Dini Ju Vena Viz

Kujdes Fjalet si Gjun se Manej Gjuhesh Me Plum
Veshtrit Truhesh Kur Kruhesh Vijm Na Ju Hekum Kur TDum
I Bim Thaset Me Dhun Sikur Thaset Me Grun
Dikur Kerkoshim Pun Tash Nuk Flejna Mo Gjum
Se Na Levizim Ma Shum Budalliqe Ka Tdumm??
Budalliqe t'zootat thashm t'verteten na ka bo smut
Bojm Levizje T'ulta Prej Tzive Duhet Me Nejt Urt
Se Kerkojn Te Tkapin Mbrapa Hekrave Met Zbut (poo)
Na Nuk Zbutna Kujt Nuk i Tutna U Dalim para
Qofshin Teger A Huta Po Deshe Me Grushta
Thika a Pushka Ua Bojm Gropen Edhe Me Pas Vesh Bulletproof a

Ref
Bojn Bo Bojn Bojn Demek SE Sedin
Deri Sa Tdali Arma Ta Shohin Se esht Machine
32 Pluma Tna Dini Per enemies
Shqipe Na HB Ta Dini Ju Vena Viz
Bojn Demek SE se din
Deri Sa Tdali Arma Ta Shohin SE Esht Machine
32 Pluma Tna Dini Per enemies
Shqipe Na HB Ta Dini Ju Vena Viz

Kujdes Fjalet Si Gjun Se Manej Gjuhesh Me Plum
Veshtrit Truhesh Kur Kruhesh Vijm Na Ju Hekum Kur TDum
I Bim Thaset Me Dhun Sikur Thaset Me Grun
Dikur Kerkoshim Pun Tash Nuk Flejna Mo Gjum
Se Na Levizim Ma Shum Budalliqe Ka Tdumm
Bullafiqe t'zootat tham t'verteten na ka bo smut
Bojm Levizje Tulta Prej Tzive Duhet Me Nejt Urte
Se Kerkojn Te Tkapin Mbrapa Hekrave Met Zbut (poo)
Na Nuk Zbutna Kujt Nuk i Tutna U Dalim para
Qofshin Teger A Huta Po Deshe Me Grushta
Thika a Pushka Ua Bojm Gropen Edhe Me Pas Vesh Bulletproof a

Ref
Bojn Bo Bojn Bojn Demek SE Sedin
Deri Sa Tdali Arma Ta Shohin Se esht Machine
32 Pluma Tna Dini Per enemies
Shqipe Na HB Ta Dini Ju Vena Viz
Bojn Demek SE se din
Deri Sa Tdali Arma Ta Shohin SE Esht Machine
32 Pluma Tna Dini Per enemies
Shqipe Na HB Ta Dini Ju Vena Viz


Ky tekst u dërgua nga Arbnor Osmani4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Vinz:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet