Më mbaj mend (për 1 muaj)

Violeta Demaj & Isa Neziri - Mallkoj Ditën Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Me trego se si ke mujt
Krejt nje jet mem ba me vujt
Mallkoj diten qe tkam njoft
Per tradhti zoti te denoft

Syve tmi sju kam besu
Kur me tjeter ty te kam pa
Beso zemren ma ke kput se spo kam rrugdalje ma

Refr
Tradhtari mbetet tradhtar
Krejt rrena i ka
Ban premtime pa numru
E si mban asnja /2:

Per ty pata ba gjithqka
Por per ty nuk pat rendsi
Qdo takim mke ba me lot
Se ke pas tjeter dashni

Me trego se si ke mujt
Krejt nje jet mem ba me vujt
Mallkoj diten qe tkam njoft
Per tradhti zoti te denoft

Refr2/


Ky tekst u dërgua nga Violeta DemajVioleta Demaj & Isa Neziri
Publikimi: 21/02/2022
Muzika: Isa Neziri
Teksti: Daut Burrniku
Orkestrimi: Isa Neziri
Studio: Elize
Violine: Mentor Sulejmani
Hair & Make Up: Medi Vip Prizren
Special Guest: Edis DoganiVioleta Demaj & Isa Neziri - Mallkoj Ditën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mallkoj Ditën".
3. Video është e këngës "Mallkoj Ditën", por nuk këndohet nga Violeta Demaj & Isa Neziri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Violeta Demaj:


Komente 0