Më mbaj mend (për 1 muaj)

Visar Rexhepi - Parajsen Kerkove Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

me kan then se je dinake
une nuk kam besuar
me kan the se je tinzake
shum djem ke mashtruar
me kan then o me kan then
botes si besohet
me e kan then po tash u binda
me ty nuk jetohet

REF:
PARAJSEN KERKOVE UNE TA DHASH
NUK DI TJETER GJE QKA DON TASH ,
TE FALA DUKAT DHE LUMTURI
PASKA QEN E KOT KJO DASHURI

sesa shum une te kam
dashur ti s'ke qen e denj
une me puthje te sinqerta
e ti me ke rrejt
me kan then o me kan then
botes si besohet
me kan then po tash u binda me ty nuk jetohet.


Ky tekst u dërgua nga Jehonaaaaaaaaa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Visar Rexhepi
Publikimi: 01/12/2005
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Visar Rexhepi - Parajsen Kerkove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Parajsen Kerkove".
3. Video është e këngës "Parajsen Kerkove", por nuk këndohet nga Visar Rexhepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Visar Rexhepi:


Komente 0