Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vitore Rusha & Spiro Roko - Kaliro

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kaliro".
3. Video është e këngës "Kaliro", por nuk këndohet nga Vitore Rusha & Spiro Roko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vitore Rusha & Spiro Roko - Kaliro  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Spiro Roko

10/05/2013

2013-05-10T15:09:22+00:00Kaliro do te shkojme
Ne kinema x2

N'kinema ti shkove
Bandillin takove
Mua pse s'me fole
Moj Kaliro x2

Kaliro do te dalim
Moj fushave x2

Fushave ti dole
Lule te bukura mblodhe
Bandillit ja çove
Moj Kaliro x2

Kaliro do te dalim
Moj vreshtave x2

Vreshtave ti dole
Rrush te embel mblodhe
Bandillit ja çove
Moj Kaliro x2

....

Ç'te ka then mamaja
Moj Kaliro x2

Ç'te ka then mamaja
Mos dalesh te porta
Se te shohin bota
Moj Kaliro x2

Ku t'u gris fustani
Moj Kaliro x2

Ku t'u gris fustani
Kur po mbushje uje
U bu bu ç'te gjeti
Moj Kaliro x2


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Vitore Rusha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet