Live Video

Vjollca Haxhiu - Rrebele  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2018

2018-12-01T16:00:04

Muzika:

Nurteel

Teksti:

Ghulo

Këngë e albumit:

"Top Emra"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rrebele" kënduar nga Vjollca Haxhiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vjollca Haxhiu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vjollca Haxhiu:

Më Shumë...