A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Vjollca Selimi - Ku E Begenise

Vjollca Selimi - Tani Je Me Tjetren

Vjollca Selimi - As Nuk Thuhet As Nuk Shkruhet (2011)

Vjollca Selimi - Cuni I Vogël Do Llokum (2012)

Lindita Selimi, Vjollca Selimi & Shqipe Krivenjeva - Kalle Vllau Jonë Me Raketa (2012)

Vjollca Selimi - Live 2015 (2015)

Add album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019