Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vjollca Selimi - Dimijat E Nuses  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Cuni I Vogël Do Llokum"

Komente

Asnjë Koment

13/06/2012

2012-06-13T12:11:46+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dimijat E Nuses" kënduar nga Vjollca Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vjollca Selimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shqipe Kastrati. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Dimijat e nuses
Filxhana filxhana x2

Çou pak ma heret nuse
Tash nuk je te nana x2

Dimijat e nuses
Hajde prej lahuri x2

Çou pak ma heret nuse
Se tash je te burri x2

...Më Shumë Këngë Nga Vjollca Selimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet