Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Vjollca Selimi - Nuk Rrezikon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.5 / Votuan:  4

Komente

3 🔥

09/07/2014

2014-07-09T22:25:19+00:00

Këngë e albumit:

"Nuk Rrezikon"
Nuk mund te hysh ne uje e te mos lagesh
Nuk mund ta jetosh ate te mos plakesh

X2
Ti nuk mundohesh rrin ulur kembekryq
Bon mende rri ne vend punt kurqysh.

Ref x2
Ti asnjeher nuk rrezikon per mua
Sa fjal e leht eshte veq me than te dua
Fjal pa vepra nuk i njoh zemra ime
Jan veq mashtrime

Se mban dashnore ku nuk i del hakesh
Se dashuria nuk eshte krej pune llafesh

x2
Kur sje i zoti per nje dashuri
S'me duhesh as mua s'jam per ty

Ref x4
Ti asnjeher nuk rrezikon per mua
Sa fjal e leht eshte veq me than te dua
Fjal pa vepra nuk i njoh zemra ime
Jan veq mashtrime


Ky tekst u dërgua nga Jonaa
Më Shumë Këngë Nga Vjollca Selimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet