Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vjollca Selimi - Bajna Darsem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bajna Darsem".
3. Video është e këngës "Bajna Darsem", por nuk këndohet nga Vjollca Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Vjollca Selimi - Bajna Darsem  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Tani Je Me Tjetren"

Komente

Asnjë Koment

03/12/2014

2014-12-03T08:30:49+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bajna Darsem" kënduar nga Vjollca Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vjollca Selimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Shqiprim Sylejmani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

2x
E bojna Darsum ohh me Shyhrete
O e marton nana o djalin e vete

2x
Oh Bajna darsum o Lujna knojna
Vllaun ton sot po e martojna

2x
Oh vijn Urimet nje nga nje
U trashigovshit jallaj qifti i ri

2x
Oh Bajna darsum o Lujna knojna
Vllaun ton sot po e martojna

Oh u kalle ukalllee heeeeMë Shumë Këngë Nga Vjollca Selimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet