A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Vjollca Selimi - Morra Rrugen Per Tirane


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/07/2015

2015-07-16T17:35:43

Këngë e albumit:

"Live 2015"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Morra Rrugen Per Tirane" kënduar nga Vjollca Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vjollca Selimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019