Live Video

Vjollca Selimi - Potpuri Dasmash (Gëzuar 2017)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/11/2016

2016-11-26T15:40:12


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Dasmash (Gëzuar 2017)" kënduar nga Vjollca Selimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vjollca Selimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Vjollca Selimi:

Më Shumë...