A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Vjollca Selimi - Pse Ike


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/10/2018

2018-10-24T17:19:39

Syt nuk ti kam par qe disa dit
e me duket si nje vit si nje vit
ska as thirrje as porosi
askush nuk e di se ku je tretur ti

Syt nuk ti kam par qe disa dit
e me duket si nje vit si nje vit (oou)
ska po as thirrje as porosi
nuk e di se ku je tretur ti

Ref:
Pse ike at nat
pse ne zemren tende ske meshir aspak
me the se jam debor
por ti pse sme shkrive sa me kishe ndor
Pse ike at nat
pse ne zemren tende ske meshir aspak
me the se jam debor
por ti nuk me shkrive sa me kishe n'dor

Kurr askush ne jet sme ka braktis
ti kete gje duhet ta dish duhet ta dish (houu)
sot ja po te them me gojen plot
nese svjen tani harroje qe mke njof (2x)

Ref:
Pse ike at nat
pse ne zemren tende ske meshir aspak
me the se jam debor
po ti pse sme shkrive sa me kishe ndor
Pse ike at nat
pse ne zemren tende ske meshir aspak
me the se jam debor
po ti nuk me shkrive sa me kishe ndor

Ref:
Pse ike at nat
pse ne zemren tende ske meshir aspak
me the se jam debor
po ti pse sme shkrive sa me kishe ndor
Pse ike at nat
pse ne zemren tende ske meshir aspak
me the se jam debor
po ti nuk me shkrive...


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019