TEKSTESHQIP

Stine, Ladi Toska & Bennito
Mavi Mavi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mavi Mavi" kënduar nga Stine, Ladi Toska & Bennito.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 29 Qershor 2023, Stine, Ladi Toska & Bennito publikojnë videoklipin "Mavi Mavi". Videoklipi u prodhua nga kompania Estia Film.