Më mbaj mend (për 1 muaj)

Voltan Prodani, Ardita Meni & Pandi Laço - Enderr Dhe Zgjim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  17

Ti qe je
Ankthi e frymezimi
Ti qe je
Arratia dhe rikthimi
Ti qe je
Fundi e fillimi
Ti qe je
Tani e pergjithmone


Se ti je
Enderr edhe zgjim
Se ti je
Lindje - perendim
Se ti je
Fjala dritherime
Se ti je
Sot e pergjithmone

Ref

Atje lart
A diku ne det
Sado larg
Edhe 1000 Vjet
Ne kete
A ne tjeter Jete
Une me Ty do Jem


Do jetojme ende 1000 Jete
Do te Jemi
Pjese ne univers
Pika loti
Nota melodie
Njeri tjetrin
Ne prape Do ta gjejme

Do rilindim ne nje tjeter bote
Ndoshta lule
Shpende te nje qielli
Dy kometa
Qe diku takohen
Dy delfine qe ndjekin njeritjetrin

Atje lart
A diku ne det
Sado larg
Edhe 1000 Vjet
Ne kete
A ne tjeter Jete
un me ty do Jem


Nuk kemi video për këtë këngë.


Featuring: Pandi Laço
Publikimi: 03/07/2014
Muzika: Voltan Prodani
Teksti: Pandi Laço


Më Shumë Këngë Nga Voltan Prodani:


Komente 0


Voltan Prodani, Ardita Meni & Pandi Laço - Enderr Dhe Zgjim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Enderr Dhe Zgjim".
3. Video është e këngës "Enderr Dhe Zgjim", por nuk këndohet nga Voltan Prodani, Ardita Meni & Pandi Laço.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.