Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Xeni I Vogel

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  6
Xeni I Vogel është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore qytetare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareXeni Me Mysafire


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Orhan Zeneli

Kacho

Latuà

Burim Kastrati

Alban Emiri

Danny Boy

Breaker G

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Xhelal Xheladini

Nysret Hyseni

Tags: Xeni I Vogel, Xeni Vogel, Xeni, Sinani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet