A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Xeni & Zenel Doli - Ne Sabah Bre Shpirt


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/04/2013

2013-04-18T18:21:55

See Also

Zenel Doli

Song from the album:

"Gezuar"


o ne sabah o bre shpirt kam dal ne pazar
o per me ble une o shpirt shamin per beqar
per me ble une oj zemer shamin per beqar

qaj me lot o me lot ne sy
me ka marr malli me nejt me ty
qaj me lot o me lot ne faqe
po te vjen era moj manushaqe
e te keqen moj nana

o te dy zemrat bre shpirt o ne
kemi me i bashku
oh na po ndahem bre shpirt o
e s"kemi me u harru
more na po ndahem moj zemer e s"kemi me u harru

qaj me lot o me lot ne sy
me ka marr malli me nejt me ty
qaj me lot o me lot ne faqe
po te vjen era moj manushaqe


Lyrics submited by  ardit
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019