A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Shkelzen & Korab Jetishi - Vijne Vaporrat


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/02/2013

2013-02-12T03:55:32

See Also

Korab Jetishi


vijne vaporrat moj nane
bregut detit
o dil e shihi moj nane asqert e mbretit
o dil e shihni moj nana asqer po i qojn eee
o gjysa qajne o moj naneee gjysa kenojne eee

gjysa qajne o moj nane gjysa kenojne e eee
o nga nje leter o nje lajm e qojne
o ka nje leter moj nan nje lajm me qojneeee

o ka nje leter moj nane e qojne e lajm e
o per shtate vjet moj nane t'na presin grate (2x)

mos na pritshin moj nane per shtate vjetee
o le te marrin moj nane burrat pleqee
burrat pleq o moj nane pleq me mjekerr eee ishalla vjen o moj nane naj dever tjeter


Lyrics submited by Lule
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019