Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkelzen Jetishin & Eli Fara - Ne Mes Gushes / Lemza  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Shkelzen Jetishin & Eli Fara"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Eli Fara

04/01/2018

2018-01-04T21:16:49+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Mes Gushes / Lemza" kënduar nga Shkelzen Jetishin & Eli Fara.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Shkelzen Jetishin & Eli Fara i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xeni (Shkelzen Jetishi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet