Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Dedej & Pandora - Bobi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  19

{aaaaaaaaaaaaa aaaaaa aaaaa aaaaaaaaaaa} panda panda
i kujtoj une at takim kur u njohem ne te dy
e kujtoj un at takim kur u pam ne te dy
besen ti moj ma ke dhan shpirt e zemer ty te kam2x

ref.
oo xhixhi ti xhixhi
ajajajajajaj
o xhixhi ti xhixhi vec per ty mendoj.

se harroj un at btakim dashurova syrin blu
se harroj e kam kujtim
dashurova syrin blu
besen ti moj ma ke dhan shpirt e zemer ty te kam
2x o bobi ti bobi ajajajajaj
o bobi ti bobi vec per ty mendoj


Ky tekst u dërgua nga Antidroga

Xhavit Dedej & Pandora - Bobi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bobi".
3. Video është e këngës "Bobi", por nuk këndohet nga Xhavit Dedej & Pandora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhavit Dedej:


Komente 3