Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhavit Dedej - Une Me Ty (Feat. Denisa Gjezo)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Xhavit Dedej:
per ty u dogja si nje leter
o shpirti im nuk dua tjeter
kur nuk te shoh per ty kam mall
se ti ma mban ket zemer gjall

Denisa Gjezo:
nga dashuria qe kam un me ty
ne asnje jet un pa ty jo nuk rri
ne zemren time e mban shpirtin tend
perpara teje ne jet s've askend

Denisa dhe Xhaviti:
refreni x2
ti me mban gjall ket zemer
dashuri te them ne emer
le digjem shpirt un me ty
asnjeher nuk te le vetem
nuk te nderroj me asnje tjeter
ti ke lind per mu e un per ty

Xhavit Dedej:
ti je pasqyr e jetes sime
i jep ksaj zemre kaq gezime
se ti shkelqen ngado qe shkon
un do te dua ty gjithmon

Denisa Gjezo:
shoqet e mija s'me len me rehat
thon se me mua ti djal pate fat
e dashuria me shtohet per ty
ka qen e shkruar te jemi te dy

Denisa dhe Xhaviti:
refreni x4
ti me mban gjall ket zemer
dashuri te them ne emer
le digjem shpirt un me ty
asnjeher nuk te le vetem
nuk te nderroj me asnje tjeter
ti ke lind per mu e un per ty

Ky tekst u dërgua nga Dela123456Featuring: Denisa Gjezo
Publikimi: 14/05/2014


Më Shumë Këngë Nga Xhavit Dedej:


Komente 0


Xhavit Dedej - Une Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Me Ty".
3. Video është e këngës "Une Me Ty", por nuk këndohet nga Xhavit Dedej.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.