Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija - S'jemi Me Ne Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Dikur arrija te te prek,
Ishim te vertete,
Tani dy hije ne det
Ne nje jete pa jete.

Prap mundohem te te gjej
Por vec akull ndjej,
dhe duart me kane ngrire
Kane humbur ndjeshmerine.

Mm Ne ajer bosh
Kerkojne dashurine
kerkojne driten ne erresire.
Mm ne ajer bosh,
Kerkojne ngrohtesine,
kerkojne driten ne erresire.

AAAAAAA...S'Jemi ME Ne
Dy yje n'qiell
Fshehur nen re
AAAAAAA...S'jemi Me Ne
Hene Edhe Diell
Fantazem,Ere.

Dikur,Ishim nje
Jetonim lart mbi Re
Sot pluhur n'det
ne nje bote te shkrete.
Ndjenj' e cmendur,
Endrrat pas mi ndjek
E te pakten atje e dime
c'do te thote "Ne"

Mm,po atje
Mund t'jemi si dje
Atje,Une dhe Ti
Prape "Ne".

AAAAAAA...S'jemi Me Ne
Dy yje n'qiell
Fshehur nen re.
AAAAAAA...S'Jemi Me Ne
Hene edhe Diell
Fantazem,Ere.


Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija - S'jemi Me Ne
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'jemi Me Ne".
3. Video është e këngës "S'jemi Me Ne", por nuk këndohet nga Xhejn Kumrija & Enxhi Kumrija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhejn Kumrija (JANEX):


Komente 0