Më mbaj mend (për 1 muaj)

JANEX - Shadows & Lights Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Im in the dark
My soul a light so blue
No I have no fear
To live without you
Nobody's here coz nobody's real oh no
All the lovers come , all the lovers go

Shadowa , shadows & lights
Moving dancing around
Shadows , shadows and lights
Walking , dancing in fire

My love is my shade
My love is your light
My shadow , your light
Your shadow, my light..
Mmmm...


Ky tekst u dërgua nga Janexfan

JANEX - Shadows & Lights
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shadows & Lights".
3. Video është e këngës "Shadows & Lights", por nuk këndohet nga JANEX.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhejn Kumrija (JANEX):


Komente 0