Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhemile Veselaj - 8 Me 2 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Te gjithe pot thojshin bos mafia
T ka qu pesh mendjemadhesia
Jo sta tut as policia
Tka rrzu ne toke dashuria

Hej, bre kavalier
Koke shume frajer
Mu mbone per shpi
Tjetren per kerr

Mu robereshe, tjetren mbretereshe
Hajt se ki me kajt une me kesh

Refren:


Ky tekst u dërgua nga xxxXhemile Veselaj
Publikimi: 24/06/2022
Muzika: Xheni Meçe
Teksti: Ejup Shabani
Video Produksioni: MProduction
Orkestrimi: Sabri Meçe
Studio: Xheni ShkupXhemile Veselaj - 8 Me 2
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "8 Me 2".
3. Video është e këngës "8 Me 2", por nuk këndohet nga Xhemile Veselaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhemile Veselaj:


Komente 0