Live Video

Xhensila & Redon Makashi - Se Do Ti Them Asaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/12/2012

2012-12-22T07:31:47

Më Shumë Nga

Redon Makashi
ja zilja ra ora mbaroj
mezi po pres qe ta takoj
dhe vajza duket me cante ne dore
dhe si nje flutur ajo vrapon

ja zilja ra ora mbaroj
mezi po pres qe ta takoj
dhe vajza duket me cante ne dore
dhe si nje flutur ajo vrapon

se do ti them asaj
te dua ty moj vajze
se do ti them asaj
te dua ty moj vajze...ty mooooj vajze

...midis te tjerve shpejt une dalloj
shoh syt e saj qe sjan te qet
dhe me kerkojn
...dhe vajza duket
me cante ne dor
dhe si nje flutur ajo vrapon

vjen drejt meje po nxiton
syt e saj sjan te qet me kerkon
dhe vajza duket me cant n dor
dhe si nj flutur ajo vrapon

se do ti them asaj
te dua ty moj vajz
se do ti them asaj
te dua ty moj vajz
....ty moj vaaaaaaajjjjjjjzzzzzzzzzzzzzzz


Ky tekst u dërgua nga  oriadKartolina (1)

2018-04-19 18:36:50
se do ti them asaj
te dua ty moj vajz
se do ti them asaj
te dua ty moj vajz

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Xhensila Myrtezaj:

Më Shumë...