Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Xhenty - Kush Don Problem  (Feat. Dies G & Tr-G)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/02/2013

2013-02-10T21:42:38

Featuring

Tr-GKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kush Don Problem" kënduar nga Xhenty.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Xhenty:

Më Shumë...