Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhenty - Balenciaga Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

I veshun uhh, sa po mshkojn uhhhh, aj aj
Balenciaga, balenciaga krejt po mshohin kur i kom je je, balenciaga, balenciagaa krejt po mshohin kur i kom ajaja, balenciaga balenciaga, ajo don me mu me nejt gjith jeten balenciaga, balenciaga se kom stil e boj show kur vij un,
Ajo mthot sot jom vesh me prada un i kom kom balenciaga, ajo sdon money em don mu se kom money e si han for another yah yah yah
Krejt kto i shkojn per masi, zemer hajde luje sikur bassi yeah,
Ama kur vjen puna per young se nuk di drama se dramat nuk zgjasin yah yah yah,
Nga tirana ën paris tu bo shopping cdo dit yah yah yah yah yah yahhh
Dora i prek vec drejt, vec ato i kapin syt yah yah yah yahh
O an G like me and a beauty like you, si e bukra dhe bisha krejt po folin per ty po folin per mu se jena couple si nfilma ej ej
Balenciaga, balenciaga krejt po mshohin kur i kom je je, balenciaga, balenciagaa krejt po mshohin kur i kom na na na, balenciaga, balenciagaa ajo don me mu me nejt gjith jeten balenciaga, balenciaga se kom stil e bej show kur vij un...
Krejt po ikin drejt rrymes amo ti je kunder nese krejt e ndjekin lekun ti ua plas hundes..
Je krejt class you break everyone, ato vec fantazojn un i kom krejt ca dun jaja, ne nje dhom me to ajo bon skenat e zjarrtaa
Jom i perkushtum nto sikur tjet vec ajo e sm han per asnjonen
Don poet asaj nuk i han per canta, yah yah yah yah, nuk i han as sa pare i ke n banka ajo krejt plas kur i kom balenciaga
Balenciaga, balenciaga krejt po mshohin kur i kom je je, balenciaga, balenciagaa krejt po mshohin kur i kom nanana, balenciaga, balenciagaa ajo don me mu me nejt gjith jeten balenciaga, balenciaga se kom stil e boj show kur vij un..


Ky tekst u dërgua nga Entela LoshiXhenty
Publikimi: 16/04/2019
Muzika: Prygo


Xhenty - Balenciaga
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Balenciaga".
3. Video është e këngës "Balenciaga", por nuk këndohet nga Xhenty.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

10

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Xhenty:


Komente 0