TEKSTESHQIP

Xhesika Ndoj & Orgito
Lulija
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lulija" kënduar nga Xhesika Ndoj & Orgito.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 24 Qershor 2022, Xhesika Ndoj & Orgito publikojnë videoklipin "Lulija". Kënga vjen e realizuar në bashkëpunim, ku Granit Gashi & Nurteel kanë realizuar bashkë muzikën, ndërsa për tekstin e kësaj kënge janë kujdesur Nurteel & Xhesika Ndoj. Videoklipi u prodhua nga kompania XL Films.