Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhesika Polo - Mbylle (Feat. Alex)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Tashti
Na ishte sec na ishte te te te
Nje gomar me bishte te te te
Ne ne es es es
Cna ishte ccccc
Ne ne ne ne ccccc edheeee edheee
Me bi me bi me bishte
Edheeeee e e e e e
Me shurta dita
MBYLLE MBYLLE
Edhe edheeeeeeeee
MBYLLE
Na ishte sec na ishte te te te
Nje gomar me bishte te te te
Ne ne es es es
Cna ishte ccccc
Ne ne ne ne ccccc edheeee edheee
Me bi me bi me bishte
Edheeeee e e e e e
Nje gromsime
Me kysmet
Tibiritireeeeeeee
Xhesika Polo yeeee sa bukur
SKELAAAAAAA
Me bishte ... edhe Ti dhe une .
Tashi cte te them ... me kysmet tha apo e thame njehere … shpatlla .Nuk kemi video për këtë këngë.


Xhesika Polo
Featuring: Alex Seitaj
Publikimi: 11/05/2015


Xhesika Polo - Mbylle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbylle".
3. Video është e këngës "Mbylle", por nuk këndohet nga Xhesika Polo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhesika Polo:


Komente 0