A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Xhino - Se S'bone  (Feat. Sk3rdi)


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/12/2015

2015-12-04T19:00:01

Featuring

Skerdi


Ref.:
Na jena sot andej a don me dal ej
Po du me t'pa un veshur si ferrari
mungon vec thoba jote qe ta kalle
I kena krejt me vet We get it started

Xhino:
It's been a long time since i wrote a check
Always i got cash in my xhep
my man i pass the test
my brother you see me everywhere undercover
no no mama no dada
21 on my whip
don't bother
say nada
just holla
i be with your girl at the club throwing dolla$
Sk3rdi:
Krejt jan te mira ama vec ty pot sho
mos fol me shoqet per ate cka do
i leme sekret mendimet tona hej
po po du vec sonte trupin ta ndjej

x2
Bone ma nxeht(x3) vec bone
Du me ta prek(x3) se s'bone

Ref.:
Na jena sot andej a don me dal ej
Po du me t'pa un veshur si ferrari
mungon vec forma jote qe te kallet
I kena krejt me vet We get it started

Krejt jan te mira ama vec ty po tshoh
mos fol me shoqet per ate cka do
i lem sekret mendimet tona hej
po po du vec sonte trupin ta ndjej

Xhino:
I'm like dam'n girl what u got there
you and me have to go upstairs
V.I.P room and a bottle of Jack
and if you have a boyfriend please don't tag
just wanna see that lil body move slow
as you proceed dancing like a pro
got a couple of stacks girl u better relax
chillout and enjoy the show..

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019