Më mbaj mend (për 1 muaj)

Xhino - Mos Boni Xixa (Feat. D.U.D.A)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Mos boni xixa mos boni xixa
e kena kena e kena na si n'ibiza
Mos boni xixa mos boni xixa
e kena kena e kena na si n'ibiza
Kur bomi me shok
na derdhem pare
e kur bomi bashk
shihet ashiqare
nuk o problem
pagujna me pare
Mos boni xixa mos boni xixa

Un edhe duda
me dhipa nga kuba
ckemi ckemi buba
po na thrasin cuba
senet jan te smuta
sonte e bojm ibiza
ka shum si analiza
shampanj tu ja derdh nkerthiza
hajde hajde pim na bukuroshe pim na
klabi vetetima e na si hiroshima
thoba lart e posht po shkon si ashensor
un e près katin e par si filmat hardcore

Kana kanabis na Kana kanabis na
tym tu e bo Kana kanabis na
Kana kanabis na Kana kanabis na
tym tu e bo Kana kanabis na

Mos boni xixa mos boni xixa
e kena kena e kena na si n'ibiza
Mos boni xixa mos boni xixa
e kena kena e kena na si n'ibiza
Kur bomi me shok
na derdhem pare
e kur bomi bashk
shihet ashiqare
nuk o problem
pagujna me pare
Mos boni xixa mos boni xixa

dridhi per mu ma dridhi per mu a
lshoji der posht deri ku muj me shku a
teshu per mu e vazhdo hic pa pushu
kallzoju tash te tanve qe shpesh u je maru
ato e din per mu ato mbesojn mu
jam i vetmi besnik qe kur si kam tradhtu
se jan te bukra ma seksi ski
me te trenta se vet neve G
esht nje e qart qe kur spushon
dhe sa her qe e thirri ajo in qellon
dhe vec me tkqyrr me sy ajo krejt tranon
kur ti pi nja dy tri gota krejt lokalin ta ngatron
ato ta marrin ty burrin prej kreveti
ma bin nbagazh krejt i lujt i shkreti
e tbojn per veti ncfardo aspekti
se krejt bin posht te sex efekti

Mos boni xixa mos boni xixa
e kena kena e kena na si n'ibiza
Mos boni xixa mos boni xixa
e kena kena e kena na si n'ibiza
Kur bomi me shok
na derdhem pare
e kur bomi bashk
shihet ashiqare
nuk o problem
pagujna me pare
Mos boni xixa mos boni xixa


Ky tekst u dërgua nga XXhino
Featuring: D.U.D.A.
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/09/2016


Xhino - Mos Boni Xixa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Boni Xixa".
3. Video është e këngës "Mos Boni Xixa", por nuk këndohet nga Xhino.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Xhino:


Komente 0