Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Xhirjana - Fustani I Bardhë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/06/2011

2011-06-05T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 8
mendoja se ti ishe duke ardh
qe te ma shihje veshur
fustanin e bardhe mendoja se ti
do vije ke une me dhimbte zemra
se te doja shume

dhe sot per ty qaj
une pata faj vetem te lash
e kurr me ste pash
sot per ty vuaj veten vras

do te vij si nje engjell
e te kendoj vec per ty
buzen ta jap e ta fal
qe te mos kesh lot ne sy
mendoja se ti do te vije
prap tek un se me dhimbte
se te doja shume

mendoja se ti ishe duke ardh
qe te me shihje veshur me fustanin e bardh
mendoja se ti do vije ke un
me dhimbte zemra
te doja shum

dhe sot per ty qaj
un pata faj vetem te lash
kurr me ste pash
sot per ty vuaj
veten vras

do kendoj me gjithe shpirt
qe kur ti te me degjosh
ta ta ta
jeta ime me zemer ta kujtosh
se sa lot kam derdhur per ty
zoti i madh e di e humba mundesin qe me dha
qe te ishim te dy

mendoja se ti ishe duke ardh
qe te me shihje veshur me fustanin e bardh
mendoja se ti do vije ke un
me dhimbte zemra

te doja shum

do te pres pergjithmon
zemra per ty me ndalon
se te dua ty pafund
por fustanin e bar jo nuk ma pe kurr