TEKSTESHQIP

Ergys Shahu
Sytë E Saj
Lyrics
(Feat. Orgito Dapa)

Solo, solo vetem solo
Solo, solo vetem solo
I vetem solo
Solo une solo
Kujtimet mia jeton
Jeton vetem ajo

Sa i dua syte e saj
Mbarova per syte e saj
Fshije lotin ti mos qaj
Jo ti mos qaj
Vec per syte e saj
Mbarova per syte e saj
Fshije lotin ti mos qaj
Jo ti mos qaj

Ike, i ke kujtimet e mia
mbas vetes i ke aaa
Çdo nate me prisje
Me prisje se vetem ne krahet e mia vije,
pa gjume ti rrije
Bota e vogel para asaj
Çka eshte e imja mbetet,
mbetet e saj
Bota e vogel para asaj
Çka eshte e imja mbetet,
mbetet e saj

Sa i dua syte e saj
Mbarova per syte e saj
Fshije lotin ti mos qaj
Jo ti mos qaj
Veç per syte e saj
Mbarova per syte e saj
Fshije lotin ti mos qaj
Jo ti mos qaj

Me ty kam qa
Me ty kam qesh
Ne jemi dasht
Si dy te cmend
Me thuaj ku je?
Se ti je det
Se ti je diell
Ty te kam bote
Ty te kam qiell
Pse nuk e sheh?
Bota e vogel para asaj
Çka eshte e imja mbetet,
mbetet e saj
Bota e vogel para asaj
Çka eshte e imja mbetet,
mbetet e saj

Sa i dua syte e saj
Mbarova per syte e saj
Fshije lotin ti mos qaj
Jo ti mos qaj
Veç per syte e saj
Mbarova per syte e saj
Fshije lotin ti mos qaj
Jo ti mos qaj

DËRGOI:
INFO
Më datë 23 Tetor 2023, Ergys Shahu publikon videoklipin "Sytë E Saj", në bashkëpunim me Orgito Dapën. Muzika e këngës është sjellë tek publiku nga Anxhelo Koci, ndërsa jane bërë në bashkëpunim teksti, të cilin e kanë shkruar së bashku Ergys Shahu & Anxhelo Koci, dhe orkestrimi, për të cilin kanë punuar bashkarisht Xhulio Milloshi & Alsked Rrenja.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200