Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ximi - Ti Me Deshiron Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

I
SHUME FJALE TE ZGJEDHURA
MACHOT GJEJN PER TY
POR ASKUSH ASNJEHER
NUK TI THOT NE SY
SKA NEVOJ TET KRAHASOJ
PERENDESH TY TE TE BEJ
AS NE GJUME TET ENDERROJ
THJESHTE TE DASHUROJ

Rref
UNE JAM AI QE TE MUNGON
UNE JAM AI QE DASHURON
TI JE AJO QE ME KERKON
TI ME DESHIRON

II

EPITETET SI STOLI
VARG TE TI PO VIN
NE POETIK BUKURI
MISS E PARA PRIN
UNE E SHPREH ATE QE NDJEJ
ROMANTIKE E MIRESI
NE POETIKE VETEN SE GJEJ
VEC NE DASHURI

Rref
UNE JAM AI QE TE MUNGON ...


Ky tekst u dërgua nga LetaXimi
Publikimi: 27/09/2007
Muzika: Ocko Vasilkovski
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Ximi - Ti Me Deshiron
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Me Deshiron".
3. Video është e këngës "Ti Me Deshiron", por nuk këndohet nga Ximi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ximi:


Komente 0