Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ximi - S'jam Tip Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

I
Nuk e di pse me pelqen
Kur me tjetrin me genjen
Para syve vec me rren
Mendjen po ma mer

Nuk e di c’po ndodh me mu
Me lujt me ty s’jam mesu
Dikush tjeter te ka rremby
Cka u bo me ty

Rref.
Hej ti do vec avantur
Por une nuk jam asi djale qe mendon
Tash baj plackat shko ne ship
Nuk jam tip per ty

II
Te kam dasht me besnikeri
Sa e keqe kjo dashni
Me konsideron si femije
Ah mjer une per ty

Nuk e di c’po ndodh me mu
Me lujt me ty s’jam mesu
Dikush tjeter te ka rremby
Cka u bo me ty

Rref.
Hej ti do vec avantur
Por une nuk jam asi djale qe mendon
Tash baj plackat shko ne ship
Nuk jam tip per ty

JO NUK JAM LOQK PER TY
SJAM…Nuk kemi video për këtë këngë.


Ximi
Publikimi: 01/12/2006
Muzika: Ocko Vasilkovski
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Ximi - S'jam Tip Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'jam Tip Per Ty".
3. Video është e këngës "S'jam Tip Per Ty", por nuk këndohet nga Ximi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ximi:


Komente 0