Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ximi - Kot Kot Krejt Eshte Kot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  9

I
Kot kot krejt eshte kot
Tani me ti sje e imja
Kot kot s´kthehem dot
Harron se c´eshte dhimbja

Tash tashtash per tash
S´dua ne ty te kujtohem
Shpejt harrove se
Zemrat lendohen

rref.

S´dua te te perkujtoj
S´dua te te flas me goje
S´dua as te te takoj
As te te shikoj

II
Krejt krejt kot eshte krejt
Te te perkushtohem shume
Shpejt shpejt oh sa shpejt
Ne na ndane nje lume

Tash tashtash per tash
S´dua ne ty te kujtohem
Shpejt harrove se
Zemrat lendohen

Kjo dashurija jote
Me beri te cmendem
Por qe ra tradhetija
Une mbledh mendjen

Krejt krejt kot eshte krejt
Kot kot krejt eshte kot

rref.

S´dua te te perkujtoj
S´dua te te flas me goje
S´dua as te te takoj
As te te shikoj

  EliosshuliXimi
Publikimi: 01/12/2004
Muzika: Darko Dimitrov
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Ximi - Kot Kot Krejt Eshte Kot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kot Kot Krejt Eshte Kot".
3. Video është e këngës "Kot Kot Krejt Eshte Kot", por nuk këndohet nga Ximi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ximi:


Komente 0