Më mbaj mend (për 1 muaj)

XXL Band - Adrenalina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Me shikon,dhe adrelina per nje cast kaplon
Ke deshir te mos flas te behem un vajza e mir....ouou
Me ofron , dashuri t'paskajshme ,shpirti cfar tme don ....
Le tme flet .. mbi buzet e mija do te fshehesh ti , nje sekret ..

Me premto nje parajs , ku do te jetonim te dy..
Me premto nje parajs,ku te gjith do tna kishin zili !

Ref:
Ooo eshte adrenalina se ti nuk di te dashurosh ..
Oooo eshte adrenalina nga e cila do ti te shpetosh !

Te njoh un...Di se si merr fryme e si flet ne gjum.
Gjepura,flet ti kur nuk ke pun me te mencura .. o.O
Me ofron , dashuri t'paskajshme ,shpirti cfar tme don ....
Le tme flet .. mbi buzet e mija do te fshehesh ti , nje sekret ..

Ref:
Ooo eshte adrenalina se ti nuk di te dashurosh ..
Oooo eshte adrenalina nga e cila do ti te shpetosh !
2X
XXL Band
Publikimi: 23/05/2010
Festivali: Top Fest 7
Muzika: Nexhat Mujovi (Wirusi)


XXL Band - Adrenalina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Adrenalina".
3. Video është e këngës "Adrenalina", por nuk këndohet nga XXL Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga XXL Band:


Komente 0